Perfekt
Rozliczenie za ciepło, opracowane na podstawie pomiarów oznacza że każdy użytkownik płaci tylko za siebie...

Duńska firma Brunata Holding a/s jest przodującym na rynkach europejskich producentem podzielników kosztów c.o. wraz z systemem indywidualnych rozliczeń.
Firma powstała w 1917r. jako Kemp & Lauritzen. Twórcą pierwszego podzielnika kosztów był duński inżynier Oscar Constantin Brun, od którego nazwiska w 1936r. koncern przyjął swoją nazwę.

Na polskim rynku firma zaistniała już w 1928r. w Gdańsku, gdzie zamontowano pierwsze podzielniki kosztów ciepła. Ponownie na naszym rynku Brunata pojawiła się w 1988 roku. Nasza współpraca z firmą Brunata rozpoczęła się od 1994 roku i kontynuowana jest z powodzeniem do chwili obecnej.

System rozliczeń oparty na licencji duńskiej firmy Brunata Holding a/s. jest sprawdzony oraz dostosowany do warunków polskich i z powodzeniem eksploatowany przez nas od 1994 roku.

Naszym celem jest promowanie oraz wdrażanie systemu opomiarowania i rozliczania ciepła oraz wody zimnej i ciepłej, w sposób optymalnie efektywny czyli ekonomiczny.

podzielnik kosztów ciepła Brunata

Poszanowanie energii cieplnej i oszczędne gospodarowanie zasobami wody daje wymierne efekty oszczędności finansowych nie tylko w budżetach Spółdzielczych, ale głównie w indywidualnych budżetach domowych.

Dlatego też proponujemy kompleksową obsługę polegającą na projektowaniu, montażu oraz serwisie systemu indywidualnego opomiarowania i rozliczania ciepła oraz ciepłej i zimnej wody.